najlepsze konta oszczędnościowe nowe produkty PROMOCJE

150 ZŁ PREMII ZA KONTO W MILLENNIUM, ALE MAM LEPSZĄ PROPOZYCJĘ

 

Premia 150 zł

Mamy nową promocję Millennium, w której po spełnieniu warunków dostajemy premię 150 zł. Warunki nie są specjalnie wygórowane.

Do 20 grudnia trzeba złożyć wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student.

Konto (wraz z kartą płatniczą) musi zostać założone do 31 grudnia. Do tego czasu należy też zasilić je wynagrodzeniem lub kwotą 1000 zł (dla Konta 360° Student to powinno być stypendium lub 500 zł).

Do 29 lutego 2016 r. należy wykonać co najmniej 10 operacji kartą na kwotę co najmniej 1000 zł (dla Konta 360° Student co najmniej 500 zł). Pamiętajmy, że to muszą być zakupy, nie wypłaty z bankomatu. Zwroty też się nie liczą.

Dodatkowo w styczniu i lutym 2016 należy zasilać konto wynagrodzeniem lub kwotą 2000 zł (dla Konta 360° Student to będzie stypendium lub co najmniej 1000 zł).

Do 31 marca 2016 jest czas na uzupełnienie swoich danych na stronie promocji. Do tego czasu premia zostanie też wypłacona. Potem możemy zamknąć konto.

Organizator przewidział 3000 kont w promocji.

Zakładam konto 360° z premią 150 zł

Plusy konta 360°:
– bezpłatne prowadzenie konta
– bezpłatna karta do konta
– bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie
– dodatkowe Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 3%  do kwoty 100 000 zł gwarantowanym przez 3 miesiące
– Pakiet Bardzo Pomocny

Plusy są ewidentne, ale…

…należy się Wam pewne wyjaśnienie. Jako że banki nie są instytucjami charytatywnymi, to jednak nie ma nic za darmo. Natomiast naszym celem jest takie ominięcie haczyków, żeby jednak nic nie zapłacić:)

Pierwsze trzy wymienione przeze mnie plusy, czyli: bezpłatne prowadzenie konta, bezpłatna karta do konta, bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie obwarowane są dwoma warunkami: trzeba miesięcznie wpłacić na konto 1000 zł oraz wykonać jedną operację kartą. To nie powinien być problem. Kiedy miałem Dobre Konto (tam był ten sam warunek), to po prostu przelewałem 1000 zł  i zaraz te pieniądze wracały na inne konto. Zostawiałem w Millennium tylko niewielką kwotę potrzebną na zrealizowanie jednej płatności kartą. No i mamy warunki spełnione:)

Konto Oszczędnościowe

Przy zakładaniu Konta 360º możemy sobie założyć Konto Oszczędnościowe. Jest ono oczywiście bezpłatne. Do końca lutego jest promocja oprocentowania tego konta. Bank daje 3% gwarantowane przez 3 miesiące do kwoty 100 000 zł. To bardzo przyzwoite oprocentowanie. Od momentu zdeponowania środków mamy 3 miesiące gwarancji, że oprocentowanie nie spadnie. Jednocześnie nie jesteśmy związani umową jak na lokacie i możemy w każdej chwili skorzystać z naszych oszczędności. Trzeba tylko pamiętać, że tylko jeden przelew z Konta Oszczędnościowego na Konto 360º jest bezpłatny. Za każdy następny zapłacimy 7,5 zł.

Pakiet Bardzo Pomocny…

…składa się z dwóch części: Assistance Domowego i Assistance Medycznego. Nigdy nie wiadomo, kiedy się przyda. Warto poczytać warunki, z czego można skorzystać. To może się okazać sporą pomocą w nieoczekiwanych sytuacjach. I jeszcze uwaga na haczyk. Pakiet Bardzo Pomocny jest bezpłatny tylko w pierwszym roku funkcjonowania konta. Potem kosztuje 4,99 zł miesięcznie. Oczywiście w każdej chwili można z tego zrezygnować.

I jeszcze warto wspomnieć…

…o jednej pułapce. W momencie zakładania konta i karty dostajemy od banku ubezpieczenie karty. Ubezpieczenie jest darmowe, ale tylko w ciągu pierwszego miesiąca. Potem kosztuje 2,99 zł / miesiąc. Możemy z niego zrezygnować dopiero, jak dostaniemy kartę. Warto o tym pamiętać, żeby nie narażać się na niepotrzebne koszty.

Podsumujmy jeszcze raz

Millennium Bank
Konto 360º
– bezpłatne prowadzenie konta
– bezpłatna karta do konta
– bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie (pierwsze trzy korzyści poda warunkiem comiesięcznej wpłaty 1000 zł i jednej operacji kartą)
– dodatkowe Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 3% do kwoty 100 000 zł gwarantowanym przez 3 miesiące
– Pakiet Bardzo Pomocny

A może premia 360 zł? Co wybrać?

Wiemy już, jak zgarnąć 150 zł. Problem polega jednak na tym, że to niekoniecznie jest najlepsze rozwiązanie. Jednocześnie funkcjonuje inna promocja Millennium, w której także za używanie konta 360º możemy dostać 360 zł. Temat opisywałem już wcześniej i polecam się z nim zapoznać. Mamy do wyboru dwie drogi – albo szybkie (kilka miesięcy) 150 zł, albo możliwość uzyskania 360 zł w ciągu pół roku.

Ja korzystam właśnie z tej opcji z ewentualną premią 360 zł i chyba teraz jednak wybrałbym wariant z premią 150 zł. Ciężko jest pamiętać o robieniu odpowiednich zakupów przez 6 miesięcy, a BLIK to już osobny temat. Przeczytaj o zasadach przyznawania premii 360 zł.

millennium

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
100 ZŁ DLA POLECAJĄCEGO I 100 ZŁ DLA POLECANEGO W T-MOBILE USŁUGI BANKOWE
BEZPŁATNE KONTO FIRMOWE W NEST BANKU I 300 ZŁ NA PALIWO
BEZPŁATNA KARTA KREDYTOWA I BON NA 400 ZŁ DO MALL.PL
ZNOWU TO ZROBILI. 5% ZWROTU ZA ZAKUPY.

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
LOKATA 3,2% NA 3 MIESIĄCE

  Ostatnio zacząłem przypominać suchary bankowe - oferty będące na rynku od dawna, ale wciąż cieszące się popularnością. Była już...

Zamknij