DLACZEGO TYLKO JA MAM ZARABIAĆ? TY TEŻ ZARABIAJ!

Prowadzę ten blog od 2009 r. Zaczęło się od zainteresowania różnymi promocjami bankowymi. W tamtym czasie nie było za bardzo o czym pisać. W zasadzie wystarczyło porównać lokaty i wybrać te najlepsze. Konta też nie były jakoś szczególnie ciekawe, więc chodziło o takie z jak najniższymi opłatami (bezpłatnych chyba wtedy nie było wcale). Przez te kilka lat konkurencja wśród banków znacznie wzrosła, z czego korzystają i blogerzy i czytelnicy.

Ja początkowo zarabiałem głównie na reklamach, stopniowo przechodząc do promowania konkretnych produktów, za które dostaję prowizję. I tak jest do dziś. Opisuję moim zdaniem najlepsze produkty finansowe, dające jakieś konkretne korzyści np. premia, prezent od banku, Ty zakładasz dzięki mojemu pośrednictwu konta, lokaty, karty i ja mam za każdy produkt określoną prowizję. Współpracuję z wieloma firmami, które mają w swojej ofercie różne produkty bankowe. Nazwijmy te firmy systemami afiliacyjnymi. Jest z czego wybierać. Jeśli bank ma coś fajnego do zaproponowania i ja to opisuję, to jednocześnie szukam możliwości, żeby jakiś system afiliacyjny zapłacił mi za pośrednictwo między bankiem i moimi czytelnikami.

I tak sobie pomyślałem, że przez te kilka lat zetknąłem się z wieloma osobami, które są aktywne, chcą jakoś przez różne promocje podreperować swój domowy budżet. Do tej pory polecałem Wam tylko produkty bankowe. Dziś zarekomenduję dodatkowe możliwości rozwoju.

Systemy afiliacyjne to na pewno nie jest rozwiązanie dla każdego. Potrzeba trochę wytrwałości, cierpliwości. Potrzebny jest pomysł i potrzebne jest przekonanie, że to naprawdę działa i uda się także w Twoim przypadku. Przy okazji dochodzi nam konieczność rozliczeń podatkowych i pamiętania o jeszcze kilku sprawach.

Na szczęście…

Na szczęście obecnie kilka banków ma swój własny system poleceń. Wystarczy, że masz konto w danym banku i dodatkowo zgłosisz chęć uczestniczenia w programie poleceń. Nie pakujemy się wtedy w skomplikowane umowy, rozliczenia. Wszystko idzie łatwo i można sobie trochę dorobić.

Stąd pomysł na cykl notek pt. „DLACZEGO TYLKO JA MAM ZARABIAĆ? TY TEŻ ZARABIAJ!”. W tym cyklu pokazuję banki, które mają własny system poleceń.

Do tej pory już opisałem następujące systemy poleceń:

1) PKO BP 

Możemy mieć bezpłatne konto. Za założenie konta z polecenia dostaniemy 100 zł. Potem konto możemy sami polecać. Za każde polecenie dostaniemy 50 zł a nowa osoba 100 zł. Dodatkowo bank ma konkurs dla najskuteczniejszych polecających. 

2) Inteligo

Podobna konstrukcja jak w PKO BP. Możemy mieć bezpłatne konto. Za założenie konta z polecenia dostaniemy 100 zł. Potem konto możemy sami polecać. Za każde polecenie dostaniemy 50 zł a nowa osoba 100 zł. Dodatkowo bank ma konkurs dla najskuteczniejszych polecających. 

zarabiam na polecaniu

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤