cashback Nowe

Dobre Konto – Millennium Bank – cashback mniej korzystny

0

Z Dobrego Konta w Millennium Banku korzystam już półtora roku. Od tego czasu bank nie robił żadnych zmian w warunkach. Najwidoczniej czas trochę przykręcić klientom śrubkę. Niestety uderzył w to, co było największą zaletą Dobrego Konta – w cashback.

Do tej pory przy zerowych opłatach za konto (dzięki comiesięcznemu spełnianiu warunków) udawało mi się uzyskiwać w każdym miesiącu zwrot ok. 40 lub nawet 50 zł (maksymalny). 

Niestety od marca wchodzi w życie nowy regulamin. Warunki cashbacku będą mniej korzystne. Po zmianach bank będzie zwracał nadal 3%, ale nie od każdej kwoty wydanej na stacji benzynowej, sklepie spożywczym czy hipermarkecie, ale od pełnych wydanych 100 zł. Jeśli na nasze zakupy wydamy 99 zł, to nie dostaniemy nic. Dzięki takiemu regulaminowi będziemy widzieć w sklepach osoby podliczające prowizorycznie swoje zakupy, żeby załapać się na zwrot. Pamiętam, że podobną sytuację miałem z Kontem Skarbonkowym w Getin Online. Szybko mi się to znudziło i dałem sobie spokój z takimi zakupami. Pewnie z Dobrym Kontem po zmianach będzie podobnie, chyba że nie będzie na rynku nic lepszego. Zobaczymy w marcu.

ps. Zapomniałem dodać, że na otarcie łez zwrot (oczywiście też na nowych warunkach – 3% od każdych 100 zł) dostaniemy za płatność kartą do Dobrego Konta w aptekach i za usługi medyczne.

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
4 komentarze

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Lokata Spinająca – Polski Bank Przedsiębiorczości – 6,3% na 3 miesiące

Polski Bank Przedsiębiorczości już tak nie błyszczy z Lokatą Spinającą, ale i tak jest bardzo dobrze.  Sam jeszcze w niedzielę...

Zamknij