Bez kategorii Nowe

WYNIKI KONKURSU

Zgodnie z obietnicą podaję wyniki konkursu. Przypomnę, że konkurs był beznadziejnie prosty. Chodziło o polubienie profilu na facebooku udostępnienie notki o konkursie znajomym z jak najciekawszym opisem. To było zbyt proste. Tak sobie tłumaczę minimalne zainteresowanie naszą zabawą:) Tam, gdzie nie ma konkurencji, zwyciężają po prostu ci, którzy wchodzą do gry. 

Książkę „Budżet domowy pod ostrzałem” Adriana Hinca zdobywa Mateusz z takim opisem: „Kryzys finansowy? Brakuje pieniędzy? Zamiast dodatkowego kredytu może by tak zaoszczędzić? Na blogu o lokatach i kontach oszczędnościowych- do wygrania książka.” 

Bądżmy w kontakcie. Zapisz się na listę mailingową i polub nasz profil na facebooku. Zostaw komentarz. Niecha nasza społeczność rośnie i niech wszyscy na tym korzystają.

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
1 Komentarz
  • Era zarabiania wrz 22,2013 at 11:15

    Gratuluję zwycięzcy. Ja osobiście też jest przeciwnikiem kredytów i uważam je za ostateczność, chyba że jest brany pod dobrą inwestycję i odpowiednio zabezpieczony. Proponuję wszystkim zacząć oszczędzać i inwestować nawet niewielkie sumy.
    Pozdrawiam

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
KONTO Z LWEM – ING – 200 ZŁ ZA ZAŁOŻENIE I SPEŁNIENIE WARUNKÓW NA GROUPONIE

Entuzjastą ING Banku Śląskiego nigdy nie byłem i nie przewiduję, żeby coś się w tej sprawie zmieniło. To zupełnie nie...

Zamknij