Bez kategorii

TAK DALEJ BYĆ NIE MOŻE…

Zdecydowałem się na ten wpis, bo potrzebuję rozwiązania.

Postanowiłem poradzić się Czytelników w pewnej sprawie, która jest dla mnie bardzo ważna. Chodzi o prezenty na blogu. Niestety minął już pierwszy miesiąc, od kiedy za Wasze potwierdzenia nie daję prezentów (książki, multinarzędzia, scyzoryki, etui). Brakuje mi tego. Mam nadzieję, że Wam też.

Zrezygnowałem z prezentów ze względów księgowych. Nie prowadzę działalności gospodarczej i taki model, gdy ktoś przysyłał mi potwierdzenie założenia produktu bankowego, a ja dawałem nagrodę wskazuje na transakcję wiązaną (coś za coś) a tego bez działalności gospodarczej nie powinienem robić.

clintNajprościej byłoby założyć działalność gospodarczą, ale w mojej sytuacji jest to na razie nieopłacalne. Pozostaje znaleźć jakieś rozwiązanie, żeby inaczej sformułować moją ofertę. Nie może być tak, że Ty przesyłasz mi potwierdzenie, a ja daję Ci prezent. To musi być sformułowane tak, że ja daję Ci prezent niezależnie od Twojego potwierdzenia. A jednocześnie nie mogę dawać każdemu prezentów tak po prostu, bo bym nic nie zarobił:)

No i co teraz? Bardzo proszę o wszelkie sugestie mailem. Będę wdzięczny za każde rozwiązanie.

Nadal chciałbym się pozytywnie wyróżniać wśród blogerów finansowych.

tato, kiedy będą prezenty

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
KONTO DIRECT + 100 ZŁ PREMII

ING wraca ze swoim kontem jak bumerang. I fajnie - ja z takich ofert korzystałem już dwa razy. Teraz niestety nie mogę,...

Zamknij