Bez kategorii Nowe

SPOTKANIE BLOGERÓW FINANSOWYCH

0

Dzisiejsza notka będzie dla blogerów finansowych.

Zostałem zaproszony przez TradeTracker na pierwsze z cyklu spotkań „Branża finansowa w afiliacji”. TradeTracker jest siecią afiliacyjną skupiającą programy partnerskie różnych firm, także tych z branży finansowej. Współpracuję z TradeTrackerem od roku. Mimo, że jestem jak na razie małym pionkiem, zarobiłem z nimi ponad 2000 zł. Współpraca układa się dobrze. Mają trochę fajnych programów, które dają zarobić. Wypłaty są terminowe. Żadnych problemów.

Jeśli jesteś blogerem finansowym, to zachęcam Cię do zarejestrowania się w TradeTracker. Zobaczysz, że warto.

Ja wybieram się na „Branżę finansową w afiliacji”. Spotkanie odbędzie się 3 grudnia w Warszawie. Swój udział trzeba potwierdzić do piątku 22 listopada. Program wydarzenia znajdziesz tu.

Jeśli też się wybierasz, to daj znać. Chętnie poznam innych blogerów finansowych.

*****

Jak zawsze zapraszam na facebook – oszczędzanie w banku oraz na drugi blog oszczedzanie-pieniedzy.pl, gdzie pokazuję zużycie benzyny mojego samochodu poza miastem.

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
700 ZŁ OD BZWBK – OSTATNIE DNI PROMOCJI

Od kwietnia korzystam z Konta Godnego Polecenia w BZWBK. Co miesiąc dostaję od banku 50 zł. Tak będzie przez 10 miesięcy a potem...

Zamknij