Bez kategorii Nowe

PO CO PISZĘ NA TYM BLOGU?

To jest pytanie, które jakiś czas temu sobie zadałem.

Prowadzę różne blogi od 2004 r. Zaczęło się od doradzania najbliższej rodzinie i znajomym. Zarabiać na blogach i pisaniu zacząłem w 2009 r. I wiecie co? Nadal piszę głównie dlatego, że sprawia mi to przyjemność! Zaczęło się od hobby i nadal moje pisanie nim pozostaje.

Bardzo lubię niezależność. Lubię to, że moje pisanie od nikogo i niczego nie zależy. Mogę pisać 3 teksty dziennie a mogę nie napisać nic przez miesiąc. Nie muszę płaszczyć się przed żadnymi reklamodawcami. Mimo wielu propozycji, do dziś napisałem tylko dwa artykuły sponsorowane. Były różne sugestie, rozmowy, ale przeważnie nie odpowiadała mi treść tego, co miałbym napisać albo zamieścić. No i fajnie. Mam ten komfort, że nie muszę się zgadzać na coś, co jest sprzeczne z moją opinią.

Jakiś czas temu usunąłem z blogów reklamy Google AdSense. Nie zawsze byłem w stanie panować nad wszystkim, co tam się wyświetlało, nie wszystko było zgodne z wyznawanymi przeze mnie wartościami,a teraz przynajmniej jest z tym spokój.

Pozostały tylko reklamy dostarczane przez systemy partnerskie i to, co polecam w notkach (konta, lokaty, czasem karty kredytowe). Każda z tych ofert jest przeze mnie odsiana spośród wielu tych, które się nie nadają. Polecam tylko to, co jest naprawdę wartościowe. Są to propozycje, z których bez wahania sam bym skorzystał. Nie zawsze korzystam, głównie ze względu na to, że często są to oferty wyłącznie dla nowych klientów, a ja prawie dla żadnego (sensownego) banku nie jestem już nowym klientem 🙂 

skończyła się promocjaA pieniądze jakieś z tego są? Są.

Zarabiam na blogowaniu od kilkuset do kilku tysięcy zł miesięcznie. W zależności od tego, jak się postaram. I to jest taka dodatkowa zachęta do dalszych działań własnych, ale także działań tych wszystkich, których do takiego blogowania zachęciłem.

P.s.

Jeśli jeszcze nie możecie się otrząsnąć z faktu, że skończyła się promocja w Idea Banku, to popatrzcie na propozycje zebrane na tej stronie.

*****

Jak zawsze zapraszam na facebook – oszczędzanie w banku oraz na drugi blog oszczedzanie-pieniedzy.pl, gdzie piszę o tym, jak kupić sardynki i nie zdziwić się po otwarciu puszki.

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
JAK TAM PANIE Z TABLETAMI?

Dziś mam pytanie do czytelników. Na początku sierpnia opisywałem bardzo dobrą promocję iKonta w BNP Paribas. Promocja trwała zaledwie kilka...

Zamknij