Bez kategorii Nowe

JAK TAM PANIE Z TABLETAMI?

Dziś mam pytanie do czytelników.

Na początku sierpnia opisywałem bardzo dobrą promocję iKonta w BNP Paribas. Promocja trwała zaledwie kilka dni, a dzięki mojemu linkowi polecającemu skorzystało z niej kilkanaście osób (ja też). 

Nagrodą za założenie konta i spełnienie prostych warunków był tablet Samsung.

BNPPARIBAS 2Zgodnie z warunkami promocji, osoby, które wykonały niezbędne operacje miały otrzymać tablet. Oferta nie była w żaden sposób limitowana jak w przypadku karty kredytowej CitiBanku, gdzie na grouponie było do kupienia więcej kuponów niż bank przeznaczył nagród.

Jest jeszcze kilka dni czasu. W regulaminie promocji było napisane, że tablet zostanie wysłany do 10 października. Czy ktoś już dostał nagrodę? Byłoby przykro, gdyby coś tu nie zagrało.

A przy okazji polecę jedną z fajnych trwających promocji: Załóż lokatę na 5%, zgarnij 60 zł od banku i weź udział w losowaniu iphona

*****

Jak zawsze zapraszam na facebook – oszczędzanie w banku oraz na drugi blog oszczedzanie-pieniedzy.pl, gdzie piszę o sposobach oszczędzania w banku.

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
28 komentarzy
 • […] sprawie, o której zaczyna huczeć w internecie (promocja BNP Paribas) napisałem do banku […]

 • Piotr Górnicki paź 9,2014 at 14:31

  Na profilu fb BNP już robi się gorąco https://www.facebook.com/bnpparibasbank?fref=ts

 • LemonTree paź 9,2014 at 13:58

  Z kolegą stworzylismy grupę na fb https://www.facebook.com/antyparibas

  • t.oporny paź 9,2014 at 21:35

   chyba ją ktoś już zamknął..

 • LemonTree paź 9,2014 at 13:57
  • Piotr Górnicki paź 9,2014 at 14:08

   Bardzo dziękuję. Wydaje mi się, że mogą się teraz powoływać na specyficzną interpretację rozdz. II. 1., że „Sprzedaż Premiowa” nadal trwała mimo, że nastąpiło wyczerpanie nagród.

   To by było zwykłe chamstwo, bo rozdz. IV i V nic nie wspominają o tym, że liczba tabletów może być jakoś limitowana i że nie wszyscy spełniający warunki dostaną nagrody.

   • arkady paź 9,2014 at 14:34

    Nie masz racji. W wiadomości odmownej, którą przysłali (ten śmieszny obrazek) jest POTWIERDZENIE, że wziąłeś udział w Sprzedaży Premiowej. Skoro tak to jedyny warunek czasu to 30 września – jeżeli do tej pory wydałeś kartą 400 zł to musisz otrzymać tablet. Koniec kropka.

    • LemonTree paź 9,2014 at 14:56

     Faktycznie!

    • Piotr Górnicki paź 9,2014 at 15:02

     Ciekawe spostrzeżenie. Żeby jeszcze nie było tak, że skoro ktoś wziął udział w sprzedaży premiowanej, ale nie dostał tabletu (bo coś tam sobie wymyślą), to mimo wszystko musi trzymać konto przez rok. Wczytajcie się w regulamin pod tym kątem.

     Ja nie dostałem jeszcze żadnego maila, więc nie znałem jego treści. Skoro to jest obrazek, może ktoś by go tu zamieścił?

     A przy okazji napisałem maila do centrum prasowego BNP z prośbą o wyjaśnienie sytuacji.

 • Piotr Górnicki paź 9,2014 at 13:53

  No to robi się ciekawie. Nie spodziewałem się, że mogliby chcieć oszukać. A z drugiej strony, to zbyt duże pieniądze wchodzą w grę, żeby nie próbowali. Nie słyszałem jednak o żadnych przekrętach w przypadku tableta za kartę w CitiBanku, a przecież ten bank do najuczciwszych nie należy.

  Może zrobimy jakąś bazę wiedzy o temacie? Czy ktoś ma link do oryginalnego regulaminu promocji? Nie było tego na stronie banku, bo całą promocję obsługiwał pośrednik.

  Zgłaszajcie mailem (piotrgornicki@gazeta.pl) wszelkie przykłady nieuczciwości ze strony BNP/pośrednika. Jak już minie termin+parę dni, to zbiorę wszystko do kupy i opiszę. Postaram się też, żeby to doszło do banku. Narobimy im wsi na cały internet.

  I jeszcze przypominam, że ja promocję opisywałem tu: http://konto-lokata.pl/najlepsze-konta-oszczednosciowe/ikonto-bank-daje-tablet-zalozenie-konta/ . Sprawdźcie, czy na pewno spełniliście warunki do otrzymania tabletu.

  I jeszcze informuję, że dyskusja trwa także na facebooku (pod notką z wczoraj)

 • Dany74PL paź 9,2014 at 13:53

  18 sierpnia – wtedy jeszcze można było opłacić rachunki. Moja wiadomość też była „obrazkowa”.

 • arkady paź 9,2014 at 13:48

  Ja też dostałem maila z wiadomością w formie obrazka (sic!), że nie otrzymam tabletu. Reklamacja złożona. Na infolinii mętnie tłumaczą, że inni pierwsi spełnili warunki promocji 😀 Poprawcie mnie, jeżeli nie czytam regulaminu ze zrozumieniem: przed wyczerpaniem puli tabletów ważne było złożenie wniosku o konto i wykonanie przelewu weryfikacyjnego (regulamin punkt II i IV 1 1). Jeżeli to udało nam się zrobić (zakładam, że tak – bo na stronie banku widniała cały czas informacja o Sprzedaży Premiowej) to kolejność spełnienia pozostałych warunków nie ma znaczenia – zgodnie z regulaminem punkty IV i V KAŻDEMU kto spełnił pozostałe warunki do 30 września należy się tablet.

 • Guest paź 9,2014 at 13:47

  Kiedy spełniłeś warunki otrzymania tabletu?

 • Guest paź 9,2014 at 13:46

  Ja jeszcze czekam na swój wyrok 🙂

 • LemonTree paź 9,2014 at 13:46

  Gratuluję 🙂 Ja jeszcze czekam na wyrok. Kiedy spełniłeś warunki na otrzymanie tabletu? Ja w połowie września.

 • Dany74PL paź 9,2014 at 13:33

  A ja dostałem maila, w którym gratulują mi otrzymania nagrody i że mam się spodziewać kuriera z tabletem. 🙂

 • LemonTree paź 9,2014 at 13:30

  Kolega dzwonił do infolinii i poprosił o pisemne wyjaśnienie niedostania tabletu. Idziemy z tym do UOKiK zapytać czy da się z tym coś zrobić.

 • Krzysztof paź 9,2014 at 12:54

  dostałem właśnie maila że nie dostane tableta ponieważ była ich liczba była limitowana, a Wy?

 • LemonTree paź 9,2014 at 11:39

  Ja dostałem wiadomość od banku, że lista laureatów zostanie ogłoszona do 10 października. Czyli że dopiero wtedy zacznie się wysyłanie (przecież muszą dostać dane kontaktowem, prawda?).

 • Krzysztof paź 8,2014 at 20:52

  „Krzysztofie, do 10 października nastąpi wysyłka tabletów do tych osób, które najszybciej spełniły warunki promocji. Pozdrawiamy” – odpowiedź z banku na zapytanie kiedy tablety zostaną wysłane

 • Dany74PL paź 8,2014 at 19:55

  U mnie też jeszcze go nie ma…

 • t.oporny paź 8,2014 at 18:13

  To ciekawe, bo mamy juz 08.10., czyli zgodnie z regulaminem promocji pozostaly dwa dni, a w necie brak informacji o osobach, ktore otrzymaly od BNP tablet. Jesli sie okaze, ze mieli, dajmy na to, 10szt. (bo z czego wynika, ze mialoby byc wiecej?), to troche zmieni nastawienie do takich promocji.

 • Arek paź 8,2014 at 16:09

  do mnie też jeszcze nie dotarł

 • Krzysztof paź 8,2014 at 13:33

  może do piątku dojdą

 • blofi.pl - blog finansowy paź 8,2014 at 11:41

  Ja też nie dostałem, czekamy zatem do następnego tygodnia.

 • Krzysztof paź 8,2014 at 11:27

  ja jeszcze nie…

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
50 ZŁ ZA ZAŁOŻENIE LOKATY – OSTATNI MOMENT PROMOCJI

Taka sytuacja jest. Przeczytaj uważnie, bo nie będę powtarzał dwa razy. Doskonała promocja Idea Banku kończy się wraz z końcem...

Zamknij