Bez kategorii

OD TEJ PROMOCJI TRZYMAMY SIĘ Z DALEKA

Generalnie szkoda mi czasu na opisywanie promocji, z których nic nie wynika. Niektóre akcje nawet na pierwszy rzut oka wyglądają na atrakcyjne, dopóki…nie wczytamy się w szczegóły.

Dziś, żeby zaoszczędzić trochę Waszego czasu od razu powiem, że nie warto rzucać się na promocję Lokaty Bezkarnej BGŻOptima na Grouponie. 150 zł do i tak już dobrej lokaty to by było coś, ale niestety premia jest wypłacana w postaci zasilenia konta na Grouponie. No i od razu czar prysł. Kupiłeś kiedyś coś na Grouponie? Ja tak. Nazbierało mi się tam trochę pieniędzy za promowanie jakiejś oferty. Połowa z tego przepadła, bo jakiś termin ważności minął. A jeszcze na dodatek wybrany przeze mnie przedmiot (waga kuchenna) nie wyglądał zbyt okazale (na zdjęciach robił trochę lepsze wrażenie). Cena też nie była zbyt atrakcyjna, ale musiałem coś w końcu kupić, bo i te środki by mi przepadły.

No i po co inni blogerzy opisują tę promocję? Po co Ci 150 zł na zakupy na Grouponie? Odpuść sobie a blogi finansowe czytaj z nastawieniem ograniczonego zaufania do przedstawianych tam ofert. Ludzie są w stanie opisać wszystko byle coś się działo na blogu i żeby zarobić parę groszy. Taki mamy klimat.

Zapraszam tymczasem do skorzystania z ofert, które mają sens

snow-white-468919_1280

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
1 Komentarz
  • bankpromocji.com.pl paź 26,2015 at 22:28

    Niestety wiele promocji jest tworzonych tylko po to żeby dobrze wyglądać. Ludzie cieszą się, że zarobią 150 zł, a dostają tylko coś o teoretycznej wartości tej kwoty. Niestety promocje mają się opłacać ich twórcą a nie koniecznie ich uczestnikom.

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
OFICJALNE WYNIKI WYBORÓW

Może wydawało Ci się, że musisz czekać do poniedziałku, żeby poznać oficjalne wyniki wyborów? Kiedyś tak było - w niedzielę...

Zamknij