Bez kategorii Nowe

Najlepsze lokaty

Na konto.blox.pl wróciłem do dobrego zwyczaju prezentowania cotygodniowych rankingów najlepszych lokat (w każdy poniedziałek). Będą też podsumowania najlepszych kont oszczędnościowych i pozwalających na oszczędzanie np. cashback (w każdą środę).

Poprzednie zestawienia były w wakacje. Wydaje się, że od tego momentu sporo się zmieniło. Nie chodzi już tylko o oprocentowanie, ale podejście banków do konstruowania swoich ofert.

W najnowszym zestawieniu najlepszych lokat bardzo wiele produktów z rekordowym oprocentowaniem to depozyty dla nowych klientów lub przynajmniej dla nowych środków. Dla mnie osobiście jest to pewien problem, bo jestem/byłem klientem wielu banków i dlatego sporo ofert byłoby dla mnie niedostępnych.

Kiedyś w jakimś komentarzu pojawił się pomysł, żeby robić 2 zestawienia – lokat na „zwykłych” warunkach, czyli dostępnych dla wszystkich i tych „specjalnych”, czyli dla nowych klientów lub dla nowych środków.

Co Wy na to?

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
3 komentarze
 • admin paź 19,2012 at 14:11

  -> zgred
  Zobaczymy, co da się zrobić:)

 • zgred paź 18,2012 at 07:54

  Kiedyś w jakimś komentarzu pojawił się pomysł, żeby robić 2 zestawienia – lokat na “zwykłych” warunkach, czyli dostępnych dla wszystkich i tych “specjalnych”, czyli dla nowych klientów lub dla nowych środków.

  Co Wy na to?
  ——————————————-

  Oznaczałoby to więcej pracy dla Ciebie, ale i większą przyjemność czytania dla nas….

 • Jane paź 16,2012 at 13:55

  Ostatnimi czasy ludzie i media straszą i zniechęcają do banków. Zastanawiam się w jakim stopniu mają rację.

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Lokata DE LUXE – Idea Bank – 6,5% na 5 miesięcy (15.10)

Lokata DE LUXE znów trafia do oferty Idea Banku. Warunki takie, jak ostatnio w sierpniu, tylko okres się wydłużył. Jeśli...

Zamknij