Bez kategorii

LISTA MAILINGOWA

0

Lista mailingowa to temat, który przez długi czas traktowałem niezbyt poważnie. Czas nadrobić zaległości, bo uważam, że to najlepszy sposób informowania o tym, co się dzieje na blogu.

Jakiś czas temu wstawiłem na stronie widget z możliwością zapisania się na taką listę. Wiem, że każdy z nas codziennie zasypywany jest masą maili. Ja z wielu list mailingowych zrezygnowałem, bo po prostu było tego za dużo. Jeśli jednak uznasz, że moje maile są przydatne, to proszę, dopisz się. 

Wysyłam tylko informacje o nowych notkach (ok. 2-3 maile tygodniowo). Nie wysyłam nic, co nie dotyczy mojego bloga. Nie udostępniam maili innym. Zapraszam.

Na listę można zapisać się klikając w ten link, lub używając formularza na stronie (trzeba wpisać imię, mail i kliknąć enter).

 

lista mailingowa 2

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.

Zapisz się do newslettera

ZAPISZ SIĘ

Bądź na bieżąco!

Nowe oferty i promocje na Twoją skrzynkę mailową oraz na Facebooku.
X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
KARTA KREDYTOWA CITIBANK – W PREZENCIE WIDEOREJESTRATOR I 200 ZŁ NA BENZYNĘ

Ledwo z końcem roku żegnaliśmy się z kartą kredytową, która dawała wideorejestrator, a tu od 1 stycznia jest nowa oferta....

Zamknij