Bez kategorii Nowe

KONKURS Z NAGRODĄ – BUDŻET DOMOWY POD OSTRZAŁEM

Zbliżamy się na facebooku do 300 lubiących. Miło by było dociągnąć do tej okrągłej liczby. Kiedy jest nas więcej, zawsze łatwiej wpaść na jakiś pomysł dotyczący oszczędzania w bankach. Więcej osób bierze wtedy udział w naszej wspólnej burzy mózgów na nasze wspólne bankowe tematy.

Konkurs jest bardzo prosty. Każda osoba, która do poniedziałku 3 czerwca, do godz. 23:59 polubi nasz profil na facebooku i udostępni go znajomym z jakimś ciekawym opisem ma szansę stać się właścicielem równie ciekawej książki.

budżet domowy pod ostrzałemNagrodą jest „Budżet domowy pod ostrzałem” Adriana Hinca. Jest to fajna pozycja dla każdego, kto szuka oszczędności w domowym budżecie. Sporo ciekawych spostrzeżeń powinno zainspirować każdego do zweryfikowania wielu nawyków.

Książka trafi do osoby, która da najciekawszy moim zdaniem opis do swojego udostępnienia. 

Reasumując, polub profil oszczędzanie w banku i udostępnij go znajomym z ciekawym opisem. Jeśli jesteś już „lubiącym” nasz profil, to wystarczy, że go udostępnisz. Pamiętaj, że Twoje udostępnienie musi być dla mnie widoczne. Bywa, że w ustawieniach prywatności niektórzy ustawiają, żeby nie było tego widać, ale wtedy ja nie mam możliwości zweryfikowania czy wykonałeś swoje zadanie.

Mam nadzieję, że zadanie nie jest zbyt trudne. Ogłoszenie wyniku w środę 5 czerwca.

Powodzenia 🙂

budżet domowy

Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na otrzymanie ciekawej książki, weż też udział w drugim konkursie. Na blogu oszczedzanie-pieniedzy.pl można wygrać książkę Kamila Demptuły „Budżet domowy czyli co musisz wiedzieć o oszczędzaniu”. Jest to pozycja, obok której nie da się przejść obojętnie. Znajdziesz tam instrukcję krok po kroku, jak stworzyć swój domowy budżet oraz mnóstwo wskazówek, jak oszczędzać pieniądze, czyli to, co na oszczedzanie-pieniedzy.pl lubimy najbardziej.

Zasady konkursu są bardzo podobne. Wystarczy, że polubisz na facebooku profil Oszczędzanie Pieniędzy i udostępnisz go dodając ciekawy opis. Najciekawszy opis do udostępnienia będzie nagrodzony książką. Ten konkurs tak samo trwa do poniedziałku 3 czerwca do godz. 23:59 a wynik będzie ogłoszony w środę 5 czerwca.

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
GetinUP – Getin Bank – najlepsze konto ze zwrotem za zakupy benzyny

Na blogu Oszczędzanie Pieniędzy piszę właśnie o oszczędzaniu na benzynie. Warto tam zajrzeć, bo opisuję akurat nie to, co zwykle...

Zamknij