Bez kategorii Nowe

Konkurs z nagrodą – „Budżet domowy pod ostrzałem” UWAGA!!! ZMIANA WARUNKÓW

UWAGA!!! ZMIANA WARUNKÓW KONKURSU

Przepraszam, ale muszę jeszcze raz ogłosić warunki konkursu. Problem polega na tym, że nie widzę Waszych udostępnień profilu, więc należy polubić profil i udostępnić wraz z ciekawym opisem konkretną notkę o konkursie a nie udostępnić profil, jak to było napisane poprzednio. Bardzo przepraszam za zmiany. To pierwszy tego typu konkurs i nie wszystko przewidziałem. Następnym razem będzie lepiej:)

Poniżej nowe warunki w całości.

Zbliżamy się na facebooku do 300 lubiących. Miło by było dociągnąć do tej okrągłej liczby. Kiedy jest nas więcej, zawsze łatwiej wpaść na jakiś pomysł dotyczący oszczędzania w bankach. Więcej osób bierze wtedy udział w naszej wspólnej burzy mózgów na nasze wspólne bankowe tematy.

Konkurs jest bardzo prosty. Każda osoba, która do poniedziałku 3 czerwca, do godz. 23:59 polubi nasz profil na facebooku i udostępni znajomym notkę o konkursie z jakimś ciekawym opisem ma szansę stać się właścicielem równie ciekawej książki.

budżet domowy pod ostrzałemNagrodą jest „Budżet domowy pod ostrzałem” Adriana Hinca. Jest to fajna pozycja dla każdego, kto szuka oszczędności w domowym budżecie. Sporo ciekawych spostrzeżeń powinno zainspirować każdego do zweryfikowania wielu nawyków.

Książka trafi do osoby, która da najciekawszy moim zdaniem opis do swojego udostępnienia. 

Reasumując, polub profil oszczędzanie w banku i udostępnij notkę o konkursie znajomym z ciekawym opisem. Jeśli jesteś już „lubiącym” nasz profil, to wystarczy, że udostępnisz notkę dodając do udostępnienia ciekawy opis. Pamiętaj, że Twoje udostępnienie musi być dla mnie widoczne. Bywa, że w ustawieniach prywatności niektórzy ustawiają, żeby nie było tego widać, ale wtedy ja nie mam możliwości zweryfikowania czy wykonałeś swoje zadanie.

Mam nadzieję, że zadanie nie jest zbyt trudne. Ogłoszenie wyniku w środę 5 czerwca.

Powodzenia 🙂

budżet domowy

Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na otrzymanie ciekawej książki, weż też udział w drugim konkursie. Na blogu oszczedzanie-pieniedzy.pl można wygrać książkę Kamila Demptuły „Budżet domowy czyli co musisz wiedzieć o oszczędzaniu”. Jest to pozycja, obok której nie da się przejść obojętnie. Znajdziesz tam instrukcję krok po kroku, jak stworzyć swój domowy budżet oraz mnóstwo wskazówek, jak oszczędzać pieniądze, czyli to, co na oszczedzanie-pieniedzy.pl lubimy najbardziej.

Zasady konkursu są bardzo podobne. Wystarczy, że polubisz na facebooku profil Oszczędzanie Pieniędzy i udostępnisz notkę o konkursie, dodając do niej ciekawy opis. Najciekawszy opis do udostępnienia notki będzie nagrodzony książką. Ten konkurs tak samo trwa do poniedziałku 3 czerwca do godz. 23:59 a wynik będzie ogłoszony w środę 5 czerwca.

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
1 Komentarz
  • WYNIKI KONKURSU | KONTO i LOKATA cze 5,2013 at 23:10

    […] z obietnicą podaję wyniki konkursu. Przypomnę, że konkurs był beznadziejnie prosty. Chodziło o udostępnienie notki o konkursie […]

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
KONKURS Z NAGRODĄ – BUDŻET DOMOWY POD OSTRZAŁEM

Zbliżamy się na facebooku do 300 lubiących. Miło by było dociągnąć do tej okrągłej liczby. Kiedy jest nas więcej, zawsze łatwiej...

Zamknij