Bez kategorii

KLIENCIE, ODDZWOŃ!

Z czymś takim jeszcze się nie spotkałem. Przedwczoraj ktoś do mnie dzwonił, ale nie zdążyłem odebrać telefonu. Pomyślałem, że nie będę oddzwaniał, bo nie znam tego numeru i mogę się dodzwonić na jakieś przekierowanie na Kajmanach.

Mocno się zdziwiłem, gdy odczytałem potem maila z Idea Banku:

Witamy!

Próbowaliśmy się skontaktować z Państwem telefonicznie – niestety nieskutecznie. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani uzyskaniem szybkiej informacji na temat przyczyny, uprzejmie prosimy o kontakt z infolinią 22 101 10 10 lub 801 999 111. My ze swojej strony będziemy podejmować jeszcze próby kontaktu z Państwem w najbliższym czasie.

No bez przesady. Oszczędzają na telefonach? Warto dodać, że potem już do mnie nie dzwonili. A o co chodziło? Nie wiem, ale akurat kończyła mi się u nich lokata, więc pewnie chodziło o jakąś propozycję kontynuacji. Wstyd.

idea bank

*****

Jak zawsze zapraszam na facebook – oszczędzanie w banku oraz na drugi blog oszczedzanie-pieniedzy.pl, gdzie piszę o podejściu moich rodziców do pieniędzy i w ogóle do życia.

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
3 komentarze
 • Karol gru 4,2014 at 18:04

  Idea Bank na wszelkie możliwe sposoby próbuje wszelkich możliwych form kontaktów. Swego czasu miałem od nich telefony po 2 razy dziennie pomimo tego że nigdy nie korzystałem z ich usług

 • Nikodem gru 4,2014 at 16:34

  Ja np. dostaję bardzo dużo spamu od Idea Banku (dobrze, że Gmail sprawnie wyłapuje go) i opisana wyżej sytuacja idealnie wpisuje się w obraz, który ten bank wykreował w mojej głowie. Nie wiem czy jest taka oferta na świecie, która przekonałaby mnie do skorzystania z ich usług.

  • Piotr Górnicki gru 4,2014 at 16:47

   Kiedyś mieli na prawdę dobre lokaty. Teraz to już przeszłość.

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
NJU MOBILE – 50 ZŁ NA START

Dziś oferta nie z działki bankowej, ale też ciekawa. Niestety nie jestem w stanie zaproponować żadnych książek za skorzystanie, bo prowizja...

Zamknij