Bez kategorii

GETIN BANK – 2,8% NA KONCIE OSZCZĘDNOŚCIOWYM

Fajna promocja dla osób, które szukają możliwości elastycznego oszczędzania. Do oferty możemy przystąpić do końca października. Od momentu założenia konta mamy przez 4 miesiące zapewnione 2,8% w skali roku dla środków do 100 000 zł. 

Zakładam konto oszczędnościowe 2,8%

Oferta jest skierowana do nowych klientów, czyli osób, które nie były klientami banku od co najmniej 1 września 2014 r.

Aby zapewnić sobie oprocentowanie 2,8% musimy założyć też konto osobiste. Jeśli założymy samo konto oszczędnościowe, to dostaniemy tylko 2,5%. 

2

Na szczęście konto osobiste Getin UP jest darmowe. Karta do niego też będzie darmowa, jeśli zrobimy w miesiącu transakcje na co najmniej 300 zł. Jeśli nie spełnimy warunku, to karta będzie kosztowała 6,99 zł. Na szczęście nie musimy brać karty do konta Getin UP. W ten sposób ominiemy wszystkie opłaty, a skorzystamy z wyższego oprocentowania konta oszczędnościowego.

Osoby do 28 lat mogą zamiast konta GetinUP założyć Getin UP Free, które jest zupełnie bezpłatne łącznie z kartą (beż żadnych warunków).

Z konta oszczędnościowego mamy miesięcznie 2 bezpłatne przelewy zewnętrzne. 

3

Jeśli chcemy skorzystać tylko z konta oszczędnościowego (2,5%), to trzeba pamiętać, że należy podpisać umowę na korzystanie z bankowości elektronicznej, ustawić wyciąg elektroniczny i wyrazić zgody marketingowe.

Zakładam konto oszczędnościowe 2,8%

Zobacz regulamim promocji konta oszczędnościowego.

*****

Zapraszam na:

1

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
TESCO – BEZPŁATNA KARTA I 60 ZŁ PREMII

Takie to rzeczy w Tesco się dzieją. Tesco proponuje we współpracy z Alior Bankiem kartę kredytową. Oferta nie jest nowa,...

Zamknij