Bez kategorii Nowe

EKONOMICZNY BLOG ROKU

Na moim drugim blogu trwa konkurs, w którym można zdobyć książkę na temat zarabiania przez Internet.

A teraz ja sam wezmę udział w innym konkursie.

Portal money.pl ogłosił konkurs na Ekonomiczny Blog Roku. A co mi tam, postanowiłem wziąć udział z moimi dwoma blogami (oszczedzanie-pieniedzy.pl i konto-lokata.pl). 

obywateluJeśliby Ci to nie sprawiło problemu, to poproszę o głos. Każdy może zagłosować raz na jeden blog. Można głosować na  różne blogi. Głosowanie nic nie kosztuje (nie ma żadnych smsów), nie podajesz swoich danych (nie ma żadnych aplikacji), jedynie musisz mieć konto na facebooku.

Poniżej linki do głosowania na moje oba blogi:

głosowanie na konto-lokata.pl

głosowanie na oszczedzanie-pieniedzy.pl

Z góry dziękuję. Nie napinam się na zwycięstwo, bo konkurencja jest bardzo duża, ale taki konkurs jest doskonałą formą promocji, co przekłada się na moją motywację do pisania:)

ps. Tak jak w ubiegłym roku, ewentualną nagrodę przeznaczę na cele charytatywne. Wtedy wygrałem srebrną monetę, sprzedałem ją i przekazałem pieniądze pewnej potrzebującej rodzinie.

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
LOKATA BEZKARNA BGŻOPTIMA – 4% NA 3 MIESIĄCE

Bywają takie chwile, kiedy żałujemy naszych decyzji finansowych. Powiem Ci, że ja w moim blogowaniu i sprawdzaniu ofert kont oraz...

Zamknij