Bez kategorii

BÓG, PIENIĄDZE I GIEŁDA – BARTŁOMIEJ ZIELIŃSKI

Dziś wpis zupełnie inny niż zwykle. Lubimy coś otrzymywać za darmo, prawda? Ja ostanio dostałem od Bartłomieja Zielińskiego jego ebook „Bóg, pieniądze i giełda”. Jestem w trakcie czytania tekstu i muszę przyznać, że bardzo podoba mi się podejście tego człowieka do zarabiania.

Już na początku autor podkreśla, że kolejność słów w tytule nie jest przypadkowa. Po prostu Bóg jest najważniejszy. I to mi się podoba. Od poznania zasad, którymi kieruje się Bóg i które proponuje nam jako wzór na dobre życie, każdy powinien rozpocząć kształtowanie swojego spojrzenia na świat. Biblia jest skarbnicą mądrości na temat finansów.

Ebook jest zupełnie bezpłatny. Autor zachęca do rozpowszechniania tekstu, co właśnie robię. Poniżej link do ściągnięcia książki. Polecam.

Bóg, pieniądze i giełda

 

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
IDEA BANK – POMOC W ZAKŁADANIU DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

Idea Bank zdążył mi już podpaść, zanim jeszcze stałem się jego klientem. Najpierw przez kilka miesięcy był problem z otwieraniem...

Zamknij