Bez kategorii

300 ZŁ DLA POLECAJĄCEGO I TABLET DLA POLECANEGO W CITIBANKU

UWAGA!!! (dopisane 2.3) Ja już komuś poleciłem kartę, więc akcja 300+tablet  zakończona. Dowiedziałem się w banku, że jeśli polecałbym dalej to ani ja (to wiedziałem) ani polecony (tego wcześniej nie wiedziałem) nie dostanie nagrody zł.

 

I jeszcze jedna bardzo ważna uwaga do tego, co przeczytasz za chwilę (dopisane 25 lutego). Widzę, w statystykach, że zaczynacie korzystać z tej promocji, ale chyba w sposób, który nie jest optymalny. Jest możliwość wyrobienia karty i polecenia jej. Wtedy masz 300 zł i polecony dostaje tablet. Jednak znacznie lepiej skorzystać z mojego polecenia (jeszcze nikt tego nie zrobił). Wtedy sam jako polecony dostajesz tablet a potem możesz dodatkowo polecić kartę i zgarnąć 300 zł a polecony przez ciebie dostanie tablet. To chyba lepsze rozwiązanie, prawda. Mogę polecić tylko jedną osobę, więc działaj szybko.

Skąd wziąć pieniądze? Z banku. Najlepiej z Citibanku 🙂 

Citibank kolejny raz wprowadził promocję, która zwala z nóg. Za polecenie komuś karty kredytowej dostajemy od banku 300 zł. Polecany dostanie tablet Lenovo Tab2 A-7 30 (na allegro do kupienia za ok. 400 zł). Swoją drogą, jak to się bankowi opłaca, żeby dawać ludziom 700 zł za kartę? Nie wiemy. Nie nasza sprawa. Ważne, że da się łatwo zgarnąć kasę.

Jeśli chcesz dostać 300 zł a nie masz jeszcze karty Citibanku, to powinieneś ją sobie wyrobić. Do wyboru mamy 4 karty:

karty do wyboru

Chcesz być moim poleconym? Zgłoś się

Według mnie w tej chwili najlepszym wyborem jest  tu Citi Simplicity. Co prawda sama karta nie daje nam żadnego dodatkowego bonusu, ale jest zupełnie bezpłatna. Można ją założyć tu.

Kart: PremierMiles i World MasterCard (daje rabaty w różnych sklepach) nie polecam, ale jak ktoś by chciał, to nie widzę problemu.

Jeśli chciałbyś skorzystać z którejś z tych kart i uważasz, że mógłbym być Twoim polecającym (ja już mam kartę), to daj znać mailem.  Będę potrzebował twoje imię, nazwisko, nr telefonu i mail. Te dane wpisuję w formularz dla banku i bank się z Tobą skontaktuje.

Jak polecić kartę znajomemu?

To bardzo proste. Jeśli już masz swoją kartę, to po zalogowaniu się na jej rachunek masz do dyspozycji odpowiedni formularz, w którym wpisujesz imię, nazwisko, nr. telefonu, mail znajomego. Musisz też poinformować znajomego, że bank będzie do niego dzwonił w sprawie karty.

jak dostać 300 zł

 

Pamiętajmy, że polecić można nieograniczoną liczbę osób, ale 300 zł dostaniemy tylko za jedną osobę.

Jak dostaniesz 300 zł?

Warunki są bardzo proste. Premię 300 zł dostaniesz w ciągu 30 dni od momentu podpisania umowy z bankiem przez polecanego.

Jak polecany dostanie tablet?

Osoba polecana dostanie tablet, jeśli dokona płatności kartą na kwotę co najmniej 1000 zł w ciągu miesiąca następującego po miesiącu, w którym bank podpisał umowę o kartę. Trzeba też co najmniej raz zalogować się na rachunek karty w internecie.

Pamiętaj, że to muszą być zakupy a nie przelew z karty, wypłata z bankomatu. Jeśli zwrócisz zakupy, to płatność nie będzie liczona. Nie może to też być płatność kartą za „wydatki Klienta związane z użytkowaniem domu lub mieszkania”. Przypuszczam, że chodzi o ten zapis z ogólnego regulaminu kart kredytowych Citibanku:

z regulaminu

ale nie mam pewności. Na wszelki wypadek nie liczmy, że płatność kartą w Żabce za czynsz będzie nam się liczył do tego tysiąca złotych potrzebnego do uzyskania tabletu.

Z karty nie można zrezygnować w ciągu pierwszych 45 dni. To jest oczywiste, bo tak szybko tabletu nie dostaniemy. Natomiast po otrzymaniu nagrody można spokojnie zrezygnować.

Kto może skorzystać?

Z promocji może skorzystać osoba, która nie miała w Citibanku karty kredytowej od początku 2014 r. Dodatkowo każda karta ma różne warunki przyznawania. Najmniej formalności mamy przy karcie Simplicity.

Chcesz być moim poleconym? Zgłoś się

Promocja trwa do 18 maja 2016 r.

poleć kartę

 

*****

Zapraszam na:

citibank polecenia

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
6 komentarzy

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
ŁATWE 50 ZŁ Z AUCHAN

Dziś epicka opowieść, jak to chciwy Auchan chciał mnie naciągnąć na kartę kredytową, co z tego wynikło i co słonko...

Zamknij