Nowe zmiany

Porządki w kontach

Na maj zaplanowałem likwidację kont w Raiffeisen Polbank i w BGŻ a na czerwiec w Alior Syncu. Dlaczego? A dlatego, że wszystko się zmienia i czas zrobić trochę porządków, żeby więcej zyskać albo mniej stracić:)

Założyłem Konto Godne Polecenia w BZWBK, które jako konto z wymaganym wpływem wynagrodzenia proponuje obecnie zdecydowanie lepsze warunki niż Konto Osobiste z Premią w BGŻ. Polecam notkę, w której opisywałem zmiany w cashbacku 1% w BGŻ.

Do likwidacji konta w Raiffeisen Polbank szykowałem się już gdzieś od roku. Musiałem sobie tylko skopiować gdzieś odbiorców przelewów, bo miałem ich tam sporo. To już zrobione. Teraz pozostaje tylko do ewentualnych celów dowodowych dla urzędu skarbowego wydrukować sobie potwierdzenia przelewów odpisywanych od podatków darowizn oraz samodzielnych wpłat podatków. Trochę tego jest. Na szczęście miałem wydrukowane potwierdzenia z lat ubiegłych, więc pozostaje tylko 2012 r. i od początku tego roku.

Alior Sync systematycznie pogarsza warunki cashbacku 5%. Teraz już ostatecznie przegiął. Poczekam aż dostanę zwrot za maj (być może będzie całkiem spory, bo może przez internet będę kupował laptop) i też żegnamy się. Przeczytaj, jak zmieniły/zmienią się warunki cashbacku w Alior Sync.

Niestety, im więcej kont, tym więcej rzeczy trzeba ogarniać. Samo nadążanie za zmianami warunków i dopasowywanie się do nich jest czasochłonne nawet dla osoby, która siedzi w tym na co dzień. 

Polecam notkę opisującą pierwsze wrażenia dotyczące ostatnich zmian w cashacku. To był kwiecień i wrażeń przybyło. Pewnie wkrótce się nimi podzielę.

Jeśli spodobał Ci się mój blog, to zapraszam na profil „oszczędzanie w banku” na facebooku. Bądżmy w kontakcie. Jeśli uważasz, że Twoi znajomi powinni coś u mnie poczytać, to nie wahaj się ich zaprosić. Pytajcie o szczegóły. Dzięki takim akcjom ja też się wiele uczę:)

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
1 Komentarz

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Konto Godne Polecenia – BZWBK – końcówka promocji

Już tylko dziś i jutro można zakładać Konto Godne Polecenia w ramach promocji "700 zł". Myślę, że warunki są na...

Zamknij