Nowe zmiany

NOWY BANK – PLUS BANK

Wiadomo już, że w pierwszym kwartale 2014 będziemy mieli na polskim rynku nowy bank – Plus Bank. Póki co za wcześnie jeszcze na szczegóły oferty, ale pewne przypuszczenia można poczynić.

Przede wszystkim wiadomo, że nowy bank powstanie po zmianie nazwy starego Invest Banku. Invest Bank jakoś nie miał pomysłu na szersze zaistnienie w świadomości Polaków (ma 300 000 klientów). Ważne jest natomiast, że nowy bank należy do imperium Zygmunta Solorza-Żaka. Tu można snuć pomysły na działalność banku, bo Solorz-Żak jest właścicielem Cyfrowego Polsatu (3,5 mln klientów) i Polkomtela (14 mln klientów). 

człowiek z pieniędzmi

Do tej pory oferty typu załóż konto, a dostaniesz komórkę już chyba były, ale teraz po okiem jednego właściciela będziemy mogli oglądać prawdziwy wysyp takich propozycji. 

Załóż konto, a dostaniesz tańszy abonament. Podpisz umowę z abonamentem, a będziesz miał tańszy pakiet telewizyjny. Weź kredyt, a telewizję dostaniesz za darmo. Itd. Już niedługo zobaczymy, jak to będzie wyglądało i czy Plus Bank będzie w stanie konkurować z innymi bankami.

*****

Jak zawsze zapraszam na facebook – oszczędzanie w banku oraz na drugi blog oszczedzanie-pieniedzy.pl i poczytaj o nawilżaczach powietrza.

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
1 Komentarz

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
POWRÓT DO SKOKÓW

Pod koniec listopada potwierdzona została informacja, że depozyty w SKOKach są objęte gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. No to myślę, że...

Zamknij