najlepsze lokaty Nowe nowe produkty wizyta w oddziale zmiany

LION`S BANK – NOWE OPROCENTOWANIE LOKAT

Byłem wczoraj na spotkaniu w Lion`s Banku i Home Brokerze i to jest temat na osobną notkę.

Póki co na szybko chciałbym przedstawić (mam nadzieję) ciekawego newsa z Lion`s Banku. Lokata Bonjour nie ma już oprocentowania 5,5% na 3 miesiące, jak to było na otwarcie banku. Powyżej 100 000 zł mamy nadal 5,5%, ale już tylko na 50 dni. Natomiast jeśli dysponujemy „minimalnym” wkładem 50 000 zł (właśnie o taką opcję pytałem), to możemy liczyć na:

3 miesiące – 3,9%
6 miesięcy – 3,8%
12 miesięcy – 3,8%

Oprocentowanie stałe. Nie trzeba zakładać konta. Niestety trzeba przyjść do oddziału i na miejscu generują nr rachunku do przelania pieniędzy. Oczywiście namawiają, żeby założyć u nich jakiś rachunek, żeby środki po zakończeniu lokaty spłynęły, ale można podać też nr rachunku w innym banku.

Oprocentowanie w tej chwili najwyższe na rynku, tylko trzeba mieć te „marne” 50 000 zł.

zobacz najlepsze lokaty w jednym miejscu

*****

Jak zawsze zapraszam na facebook – oszczędzanie w banku oraz na drugi blog oszczedzanie-pieniedzy.pl, gdzie piszę o pralce wirnikowej.

Zapisz się też na listę mailingową, żeby otrzymywać info o nowych notkach.

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
LION`S BANK, GETIN ONLINE – WIZYTA W ODDZIALE

Jakoś się dziś rozdzwoniły telefony od instytucji finansowych. Jedną panią kulturalnie...powstrzymałem w jej monologu. To w zasadzie nie był monolog,...

Zamknij