najlepsze konta oszczędnościowe Nowe testuję zmiany

KARTA PALIWOWA – GETIN BANK – 4,95 ZŁ ZA BENZYNĘ

No i kolejny cashback się sypie. Dopiero co informowałem o końcu zwrotu w Millennium Banku, a tu cięcie zrobił Getin. Getinowcy w tym przypadku wybrali metodę małych kroczków – najpierw (od listopada 2013) zaproponowali gorsze warunki nowym użytkownikom, a teraz od lutego mniejszy zwrot dostaną i dotychczasowi posiadacze konta GetinUP.

Ja mam GetinUP od czerwca. Pierwszy zwrot dostałem w lipcu. Do tej pory bank wypłacił mi 322,2 zł, czyli średnio 46 zł miesięcznie.

Jak teraz będzie wyglądał zwrot?

Maksymalnie dostaniemy 1 zł zwrotu miesięcznie za zakup 1 l. paliwa. Drugie ograniczenie to zwrot maksymalnie za 30 litrów paliwa miesięcznie. Jest też roczne ograniczenie zwrotu – nie więcej niż 300 zł.

Zwrot polega na tym, że dostajemy różnicę między średnią ceną benzyny PB95 a kwotą 4,95 zł. Jeśli więc średnia cena benzyny w lutym wyniesie ok. 5,4 zł, to w marcu dostaniemy 5,4 zł – 4,95 zł = 0,45 zł za litr. Za maksymalny przewidziany zakup 30 l benzyny PB95 dostaniemy 0,45 zł x 30 = 13,5 zł.

To dosyć mało w porównaniu z 46 zł, które miałem do tej pory i już się zastanawiałem nad likwidację tego konta, ale póki co wstrzymam się. Bank teraz mocno ograniczają zwroty, więc nie ma co marudzić. Może jak pojawi się jakaś lepsza promocja, to skorzystam.

Jeśli chcesz założyć konto GetinUP z kartą paliwową w Getin Banku, kliknij TU. Pamiętaj, żeby w procesie zakładania konta wybrać kartę debetową dla kierowców (Master Card pay pass). Bank ma przeważnie parę różnych promocji dotyczących różnych krat, więc trzeba uważać, co się wybiera.

Co jeszcze nowego?

Na otarcie łez po wyższym zwrocie Getin proponuje do konta z kartą paliwową bezpłatne assistance. W ramach ubezpieczenia możemy mieć naprawę na miejscu zdarzenia, pomoc w uruchomieniu (brak benzyny, rozładowany akumulator), wymianę koła. Tu nawet nie będę się wczytywał w regulamin, bo pewnie tak jest skonstruowany, żeby raczej z tego nie skorzystać.

*****

Jak zawsze zapraszam na facebook – oszczędzanie w banku oraz na drugi blog oszczedzanie-pieniedzy.pl i poczytaj o teście tanich dezodorantów.

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
5 komentarzy

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
DOBRE KONTO – MILLENNIUM BANK – KONIEC ZWROTU

Jestem użytkownikiem Dobrego Konta w Millennium Banku od 2,5 roku. Skusiły mnie bardzo atrakcyjne warunki. Po pierwsze bardzo łatwo można...

Zamknij