zmiany

IDEA BANK

W październiku pisałem, że z początkiem 2011 r. zostanie otwarty nowy bank – Idea Bank, należący do Leszka Czarneckiego (właściciela grupy Noble Bank).


Dziś więcej informacji na swoim blogu rzucił Maciej Samcik. Jeszcze w tym tygodniu powinna ruszyć strona internetowa banku, a od stycznia zakładane będą oddziały. Ciekawym pomysłem (w końcu to bank dla przedsiębiorczych) jest rozwój sieci placówek poprzez otwieranie mini-oddziałów w sieci Tax Care.


Bank ma przebić konkurencję (FM Bank ma się czego obawiać) ciekawą ofertą kredytową, a nas na blogu najbardziej na pewno zainteresują dobre warunki lokat (oprocentowanie ma przewyższać 7%).


Już niedługo przekonamy się, czy imperium Czarneckiego osiągnie kolejny sukces. Chociaż po mojej historii z Gelin Online widać, że zniechęcić klienta jest bardzo łatwo.

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
10 komentarzy

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
LOKATA MIKOŁAJKOWA – GETIN ONLINE

Kolejna notka i znów o Getin Online. Tym razem dobre wiadomości. Bank zdecydował się na przedłużenie oferty Lokata Mikołajkowa. Miała...

Zamknij