zmiany

FM BANK

0

Pisałem ostanio, że powstał nowy bank – FM Bank. Oczywiście od rejestracji do faktycznego powstania musi upłynąć trochę czasu i…pieniędzy.

najlepsze lokaty w jednym miejscu

Plany banku są bardzo ambitne, ale jak najbadziej możliwe do realizacji – 62 oddziały do końca tego roku. Już w tej chwili są 42 oddziały Funduszu Mikro, które zostaną przekształcone w placówki FM Banku. 

Rozsądna wydaje się też strategia FM Banku. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, skupi się na rynku małych przedsiębiorców, ale będzie obsługiwał także klientów indywidualnych (z samych firm chyba ciężko byłoby wyżyć).

Klientom indywidualnym mają być oferowane lokaty z konkurencyjnym oprocentowaniem.
A to już coś dla mnie. Będę śledził rozwój FM Banku. Wejście na rynek Alior Banku i usług bankowych Allianz sprawiło, że inne banki poczuły na plecach oddech konkurencji. Skorzystały też jak widać z pomysłu Alior Banku na lokatę omijającą podatek Belki.

Zobaczymy, czym nas zaskoczy FM Bank.

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
MERITUM BANK – LOKATA MERITUM ZYSKU W INTERNECIE

Meritum Bank wprowadził nową lokatę - Lokata Meritum Zysku w Internecie z dzienną kapitalizacją. Tym samym Meritum Bank dołączył do...

Zamknij