Nowe zmiany

DOBRE KONTO – MILLENNIUM BANK – KONIEC ZWROTU

Jestem użytkownikiem Dobrego Konta w Millennium Banku od 2,5 roku. Skusiły mnie bardzo atrakcyjne warunki.

Po pierwsze bardzo łatwo można było sprawić, żeby konto było bezpłatne (zasilenie miesięczne 1000 zł i jedna operacja kartą).

Po drugie i ważniejsze – skusiło mnie 50 zł premii, które bank dawał za odpowiednie używanie karty. Początkowo za zakupy w dużych sklepach, sklepach spożywczych i na stacjach benzynowych dostawałem 3% od wydawanych sum. Od początku 2013 r. zasady się zmieniły na mniej korzystne. Można było dostać 3 zł za każde pełne 100 zł wydane tak jak poprzednio oraz w aptekach i na usługi zdrowotne.

jackie chan

Niestety styczniowy zwrot za grudzień 2013 był już ostatni. Obliczyłem, że przez czas użytkowania Dobrego Konta dostałem łącznie 1363,57 zł zwrotu. No ale biznes to biznes – kilka dni temu poszedłem do oddziału Millennium, żeby zamknąć konto. Akurat w Millennium obowiązuje 30 dniowy termin wypowiedzenia. No cóż, tyle jeszcze wytrzymam, a potem do widzenia.

Spośród kont dających zwrot mam nadal konto w BZWBK, Getin Banku i Toyota Banku, więc trochę tego jeszcze jest.

*****

Jak zawsze zapraszam na facebook – oszczędzanie w banku oraz na drugi blog oszczedzanie-pieniedzy.pl i poczytaj o teście tanich dezodorantów.

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
3 komentarze
 • Witek sty 27,2014 at 12:41

  w BZWBK konto Wydajesz & zarabiasz? od niedawna oddają za zakupy w sklepach obuwniczych i odzieżowych tylko…
  jest jeszcze jakiś bank który daje zwrot za zakupy żywnościowe?

  • Piotr Górnicki sty 27,2014 at 12:48

   No to kicha. Planuję przyjrzeć się w BZWBK kontu 1/2/3, ale odrzuca mnie, bo jego konstrukcja jest zbyt skomplikowana. Jest teżpromocja w Raiffeisen Polbank dotycząca Allegro. Ja korzystam jeszcze z Konta Godnego Polecenia, ale to już końcówka zwrotów i z Toyoty (10% zwrotu przez 6 miesięcy, maksymalnie 50 zł / m-c) – założyłem w listopadzie przez Groupon i w ubiegłym tygodniu znów było na Grouponie. No ale to są okazje, które szybko się kończą. No i jeszcze mam konto w Getinie http://konto-lokata.pl/banki/karta-paliwowa-getin-bank-495-zl-za-benzyne/

 • […] i kolejny cashback się sypie. Dopiero co informowałem o końcu zwrotu w Millennium Banku, a tu cięcie zrobił Getin. Getinowcy w tym przypadku wybrali metodę małych kroczków – […]

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
6,7% – LOKATA DZIEŃ DOBRY – PLUS BANK

Invest Bank już działa jako Plus Bank. Jakiś czas temu informowałem, że szykują się z rebrandingiem na pierwszy kwartał 2014....

Zamknij