zmiany

BGŻ OPTIMA – W PUŁAPCE PROCEDUR

Hitem ubiegłego tygodnia była informacja o BGŻOptima. Całkiem sensowna Lokata dzienna, ale najpierw trzeba założyć konto. Weryfikacja danych osobowych, podobnie jak w Aliorze, odbywa się poprzez przelew z innego banku. Wybrałem opcję przelewu, który od razu stanie się lokatą na nowo założonym koncie. Przelew wyszedł w poniedziałek, ale niestety do tej pory nie mam założonego ani kont, ani lokaty. Dlaczego? Problem polega właśnie na weryfikacji danych. Bank, z którego poszedł przelew do BGŻOptima ma w danych mój adres zamieszkania, a BGŻOptima chciał (i dostał) mój adres zameldowania. Jest różnica w danych i jest problem. Zostałem mailowo poproszony o przesłanie skanu dowodu osobistego. Teraz tylko ponowna weryfikacja, przesłanie Digipassa i … już mam konto i lokatę.


Niestety czas mocno działa na moją niekorzyść, bo bank od poniedziałku ma do dyspozycji moje pieniądze, a ja z nich nie mogę korzystać. Mam nadzieję, że odsetki na lokacie będą liczone od momentu otrzymania moich pieniędzy przez BGŻOptima.


 

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
3 komentarze

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
LOKATA Z DZIENNĄ KAPITALIZACJĄ – ECONSTANS – KREDYT BANK

Tym razem Kredyt Bank. Kolejny bank wprowadza lokatę z gwarancją na zmianę przepisów podatkowych, czyli jak zostanie uszczelniony podatek Belki,...

Zamknij