Nowe zmiany

ALIOR SYNC ZMIENIA SIĘ W T-MOBILE USŁUGI BANKOWE

O połączeniu sił Alior Synca z T-Mobile wiadomo było już od dawna. Najpierw „nowy początek” był planowany na pierwszy kwartał tego roku. Coś nie zagrało i (na dzień dzisiejszy) Alior Sync w obecnej formie kończy działalność na początku maja.

Wygląda na to, że nadal nie wszystko jest dograne, bo klienci Synca dowiadują się o zmianach od … Allegro 🙂 Nie zostali poinformowani przez swój bank o rebrandingu a przecież nie każdy musi lubić „T-Mobile Usługi Bankowe„. A Allegro, jak widać, jest lepiej zorganizowane, bo poinformowało klientów o tym, że od 6 maja nie będzie można realizować płatności za pomocą „płacę z Alior Sync”.

Może celowo władze banku wybrały na przeprowadzenie zmian długi weekend majowy. Klienci będą mniej aktywni i więcej błędów da się zamieść pod dywan.

groźny murzyn

Z drugiej strony, do kogo w czasie długiego weekendu dotrze jakikolwiek przekaz marketingowy czy ważne informacje o zmianach?

Oj, będzie gorąco 🙂 Póki co, pozwalam sobie przytoczyć jeden z komentarzy na facebookowym profilu Alior Synca, gdzie … już jest gorąco.

KOLEJNE GRATULACJE DLA ALIOR SYNC!
Właśnie dostałem maila z SERWISU ALLEGRO.PL
„5 maja Alior Sync zmieni nazwę na T-Mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank. Jeśli za pomocą tego banku opłacałeś swoje rachunki za korzystanie z Allegro lub zakupy w serwisie, od tej pory wybierz Płacę z T-Mobile Usługi Bankowe.

Sam sposób płatności nie zmieni się. Po wybraniu opcji Płacę z T-Mobile Usługi Bankowe zostaniesz przekierowany na stronę banku, a wszystkie dane potrzebne do wpłaty będą już wypełnione. Wystarczy tylko zatwierdzić przelew.

W związku z wprowadzaną zmianą od 2 maja (od godziny 22.00) usługa Płacę z Alior Sync będzie czasowo niedostępna. 5 maja (około południa) zastąpi ją Płacę z T-Mobile Usługi Bankowe. W tym czasie za zakupy zapłacisz kartą płatniczą lub przelewem tradycyjnym. „

To niesamowite że nie macie nawet odwagi poinformować kiedy u was wszystkio się zmieni (was celowo z małej litery). Dzięki serwisowi transakcyjnemu wiem że mój bank zmieni się 5 maja. Nie uważacie Alior Sync że chociaż odrobinę moglibyście sprawiać wrażenie że wam na NAS=KLIENTACH zależy?
BEZNADZIEJA, ŻAL i PORAŻKA.

Jak pod tym wpisem pojawi się coś w stylu „Dzięki współpracy z T-Mobile pojawią się nowe możliwości ofertowe. W projekcie chcemy zaproponować najlepszą ofertę bankową w Polsce w połączeniu z usługami telekomunikacyjnymi najlepszej sieci T-Mobile. Wyrażamy nadzieję, że posiadanie rachunku w T-Mobile Usługi Bankowe spełni Twoje oczekiwania.” to automatycznie moje konto może być zamknięte bo to oznacza że wasze odpowiedzi to kopiuj-wklej.

Nie pozdrawiam

Ten komentarz nie wymaga komentarza:) Syncu i T-Mobile`u, poprawcie się!

ps. Oczywiście o nowej ofercie też nic nie wiadomo.

*****

Jak zawsze zapraszam na facebook – oszczędzanie w banku oraz na drugi blog oszczedzanie-pieniedzy.pl, gdzie piszę o decydującej rozgrywce z PITami.

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
4 komentarze
 • Adrian kw. 29,2014 at 15:46

  Oczywiście tekst pisany przez jakiegoś pseudo-dziennikarza.

  Sync informował o tym przez maila (~14 kwietnia był mailing), przez wiadomość w panelu, przez facebooka… jeszcze dzwonić mają mi na telefon i dupe zawracać?

  Jeżeli chodzi o usługi to też dużo wiadomo. Dla obecnych klientów nie ma większych zmian, z tym że będzie dodatkowa usługa płacenia telefonem.

  • ownedee kw. 30,2014 at 00:46

   Oczywiście tekst przeczytany (?) przez jakiegoś niedouczonego tłuka – mentalna gimbaza.

   Sync
   NIE informował, że w dniach 2-5.05 nie będzie można realizować usługi
   „Płacę z Alior Sync”, to allegro.pl podało informację. Mailowo. Tak, jak
   należy. Tak, jak nie zrobił tego Alior Sync, bo nie każdy, jak mniemam,
   odruchowo sprawdza wiadomości, kiedy potrzebuje jedynie wykonać
   płatność z allegro, czy inny przelew/operację, albo po prostu nie
   zaglądał na stronę banku przez 2 tygodnie.

   I NIE dużo wiadomo, tylko dopiero się okaże, jakie realnie będą zmiany cennika opłat. Umarł król, niech żyje król? Hmm…

   • Piotr Górnicki kw. 30,2014 at 01:11

    No na pewno lekko Sync nie ma. PRowcy muszą nadrabiać błędy innych działów. Ludzie wyglądają na mocno zdezorientowanych https://www.facebook.com/AliorSync?fref=ts

    • ownedee kw. 30,2014 at 01:16

     Ludzie zawsze są mocno zdezorientowani – wystarczyło mailem wysłać wcześniej informację, jak zrobiło to allegro.

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
FM LOKATA SPINAJĄCA – FM BANK – 4,55% NA 3 MIESIĄCE

My tu sobie piszemy o lokatach 3,5% na 3 miesiące albo 3,7% na 3 miesiące, a tymczasem wczoraj FM Bank...

Zamknij